Berat

Fier

Lezhë

D.R. e Punësimit Berat

Drejtues: Migena Toto

migena.toto@shkp.gov.al

0694080206


Z.V. e Punësimit Kuçovë

Drejtues: Marilda Metaj

marilda.metaj@shkp.gov.al

0699474074


Z.V. e Punësimit Skrapar

Drejtues: Shpëtim Alimeri

shpetim.alimer@shkp.gov.al

0692939935

D.R. e Punësimit Fier

Drejtues: Nustret Avdulla

nustret.avdulla@shkp.gov.al

0682068990


Z.V. e Punësimit Lushnjë

Drejtues: Marjus Liçka

marjus.licka@shkp.gov.al

0684455555


Z.V. e Punësimit Mallakastër

Drejtues: Rrapo Asllani

rrapo.asllani@shkp.gov.al

0692691114

D.R. e Punësimit Lezhë

Drejtues: Fatmir Delishi

fatmir.delishi@shkp.gov.al

0692079746


Z.V. e Punësimit Kurbin

Drejtues: Pashk Prenga

pashk.prenga@shkp.gov.al

0682195360


Z.V. e Punësimit Mirditë

Drejtues: Pjetër Pjetri

pjeter.pjetri@shkp.gov.al

0682274769

Shkodër

Gjirokastër

Dibër

D.R. e Punësimit Shkodër

Drejtues: Rozafa Zmijanej

rozafa.zmijanej@shkp.gov.al

0694081600


Z.V. e Punësimit Pukë

Drejtues: Astrit Kuçi

astrit.kuci@shkp.gov.al

0682036355


Z.V. e Punësimit Malësia e Madhe

Drejtues: Rasim Demaj

rasim.demaj@shkp.gov.al

0692140631

D.R. e Punësimit Gjirokastër

Drejtues: Eduart Pesha

eduart.pesha@shkp.gov.al

0697765558


Z.V. e Punësimit Përmet

Drejtues: Florand Hasani

florand.hasani@shkp.gov.al

0686053605


Z.V. e Punësimit Tepelenë

Drejtues: Oltjon Mema

oltjon.mema@shkp.gov.al

0686159999

D.R. e Punësimit Dibër

Drejtues: Fatmir Bulku

fatmir.bulku@shkp.gov.al

0682325432


Z.V. e Punësimit Bulqizë

Drejtues: Asllan Daxha

asllan.daxha@shkp.gov.al

0693333501


Z.V. e Punësimit Mat

Drejtues: Lefter Pasha

lefter.pasha@shkp.gov.al

0685856455

Vlorë

Kukës

Tiranë

D.R. e Punësimit Vlorë

Drejtues: Mariana Cani

mariana.cani@shkp.gov.al

0692039315


Z.V. e Punësimit Sarandë

Drejtues: Elidon Onjea

elidon.onjea@shkp.gov.al

0693023759


Z.V. e Punësimit Delvinë

Drejtues: Skënder Qilimi

skender.qilimi@shkp.gov.al

0692590002

D.R. e Punësimit Kukës

Drejtues: Ledian Halilaj

ledian.halilaj@shkp.gov.al

0695555669


Z.V. e Punësimit Tropojë

Drejtues: Shpresa Buçpapaj

shpresa.bucpapaj@shkp.gov.al

0685125248


Z.V. e Punësimit Has

Drejtues: Drita Meshi

drita.meshi@shkp.gov.al

0685584523

D.R. e Punësimit Tiranë

Drejtues: Marisa Kaçorri

marisa.kacorri@shkp.gov.al

0696268269


Z.V. e Punësimit Kavajë

Drejtues: Dorjan Teferiçi

dorjan.teferici@shkp.gov.al

0682465065


 

Elbasan

Korçë

Durrës

D.R. e Punësimit Elbasan

Drejtues: Oltion Kokunja

oltion.kokunja@shkp.gov.al

0692716128


Z.V. e Punësimit Librazhd

Drejtues: Veri Biçaku

veri.bicaku@shkp.gov.al

0682311816


Z.V. e Punësimit Peqin

Drejtues: Elvis Karaj

elvis.karaj@shkp.gov.al

0696552031


Z.V. e Punësimit Gramsh

Drejtues: Besmira Braçja

besmira.bracja@shkp.gov.al

0674046270

 D.R. e Punësimit Korçë

Drejtues: Florenc Tabaku

florenc.tabaku@shkp.gov.al

0692059333


Z.V. e Punësimit Pogradec

Drejtues: Drini Xhemollari

drini.xhemollari@shkp.gov.al

0694874413


Z.V. e Punësimit Kolonjë

Drejtues: Thanas Palolli

thanas.palolli@shkp.gov.al

0695155657


Z.V. e Punësimit Devoll

Drejtues: Shpëtim Hoxha

shpetim.hoxha@shkp.gov.al

0698363792

D.R. e Punësimit Durrës

Drejtues: Indrit Buka

indrit.buka@shkp.gov.al

0692088884


Z.V. e Punësimit Krujë

Drejtues: Frrok Taçi

frrok.taci@shkp.gov.al

0686190510


 

     
     
     
     



Untitled Document

PUNËKËRKUES

Informacione dhe keshillim Udhezime per punesim Pjesemarrje ne nje trajnim Sherbime te tjera ndermjetesimi.


PUNËDHËNËS

Publikimi i vendeve te lira Sherbime profesionale rekrutimi Mbeshtetje per punesim (programe te nxitjes se punesimi) Kontakte ne vazhdim.

TRAJNIME

Po kërkoni për të permirsuar aftesitë tuaja profesionale? Merrni pjese ne kurset tona te formimit profesional ne dhjetë qendra në të gjithë Shqipërine.